Anasayfa / BİLİM ve TEKNOLOJİ / Bir Üst Seviye ! Katlanabilir Telefon

Bir Üst Seviye ! Katlanabilir Telefon

   Teknolojinin hızlı gelişimi ile yeni teknolojik tasarımlar şirketler tarafından hızla tasarlanmaya devam ediyor. Bu durumun en yeni ögesi katlanabilir telefonlar. Samsung ve Huawei rekabeti farklı bir boyuta taşımak adına önemli adım attılar. Diğer telefon firmalarının da bu alanda çalışmalar yaptığı yönünde açıklamalar gelmeye başladığı dönemde en çok merak edilen konu Apple’ın katlanılabilir telefon hakkındaki çalışmaları.

 

 

 

 

 

 

 

 Samsung Galaxy Fold içe doğru kitap gibi katlanan,açıldığında ise 7,3 inç bir ekran yer alıyor. Fiyat olarak Samsung Galaxy Fold 1.900 dolar civarında satışa çıkması planlanıyor. Satışa sunulacağı tarih konusunda henüz net bir bilgi bulunmamakta. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu alanda ki en büyük rakibi Huawei Mate X’te ise ekran dışa doğru katlanıyor ve  8 inçlik bir ekrana sahip. Samsung’a göre fiyat olarak biraz daha yüksek olması düşünülen Mate X 2400 dolar civarında satışa çıkması bekleniyor. Çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmamakta. 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hakkında Admin

Bunlar da ilginizi çekebilir

Alcatraz Adası ve Kaçılması İmkansız Alcatraz Hapishanesi

‘Toplum kurallarına uymazsan seni hapishaneye gönderirler.Hapishane kurallarına uymazsan seni Alcatraz’a gönderirler.’      Bugün Al …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir